אודות
פרופילשותפים לעשיה

האתר שלך הוא המשימה שלנו. כדי למלא אותה על הצד הטוב ביותר אנו עובדים עם אנשי מקצוע מעולים בתחומם.

 

עיצוב גראפי ופלאש 

לעיצוב הגראפי של האתר חשיבות מכרעת במשיכת הגולשים, ובעיקר כדי שישארו ויעמיקו בתכניו. לכן אנו ב-Netmission עובדים עם מעצבים גרפיים מקצועיים המתמחים באתרי אינטרנט. אנו משלבים באתרים שלנו, בהתאם לצורך, סרטוני פלאש המעוצבים על ידי מעצבי פלאש מנוסים ויצירתיים. אם צריך מיתוג הכולל עיצוב תדמית, לוגו, כרטיסי ביקור ופליירים – למעצבים הגרפיים שלנו מענה גם לכך.

 

קופירייטינג ותרגום

לתוכן באתר השפעה מכרעת בקבלת החלטות הגולשים בביצוע פעולה או רכישה דרך האתר. אנו מציעים להתייעץ ובמידת הצורך להעזר בבעל מקצוע על מנת שיעזור בכתיבת תכנים ברורים לקורא ומתאימים לאינטרנט ולמנועי החיפוש.

 

ייעוץ עסקי וייעוץ תדמית

לפני פתיחת העסק או לפני ביצוע שינויים משמעותיים בו מומלץ להתייעץ עם בעל/ת המקצוע המתאים, שיוכל לסייע לנו להגיע בצורה יעילה, מהירה וזולה יותר לתוצאה הרצויה.

 

אז למי פונים ומתי?

לפני פתיחת העסק או לפני ביצוע שינוי משמעותי של הוספת פעילות או צמצום – יועץ/ת אסטרטגי/ת. ניתוח הצד הכלכלי, כולל ההשקעות, התשואות הצפויות, או גיוס כספים- יועץ/ת כלכלי, בניית התדמית והמסע השיווקי - יועץ/ת שיווקי שיעזור במיקוד וביצירת הבידול. בקיצור- מומלץ להתייעץ כי "סוף מעשה במחשבה תחילה....".

 

העלאת תכנים לאתר האינטרנט

סוד הקסם. לאחר שהאתר החדש הוקם לא הסתיימה העבודה. כעת יש להעלות אליו את כל החומר המילולי והגרפי המספר עליכם ועל העסק שלכם.

למי שאין סבלנות או זמן לעשות זאת בעצמו, יש לאן לפנות, ואנו ב Netmission נשמח לייעץ ולהפנות אתכם למקום המתאים.
רוצים להיות בקשר?

שם: דוא"ל: טלפון:

© כל הזכויות שמורות ל Netmission